O MNIEKilka słów o mnie
i o mojej pracy.

ADWOKATEwelina Plaza

Pomagam ludziom uwikłanym w sprawy karne, rozwiązywałam spory rodzinne oraz procesy cywilne. Udzielałam także doradztwa różnym podmiotom gospodarczym. Jestem także autorem publikacji ukazujących się na moim blogu.

Jestem wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Wałbrzychu. Swoje doświadczenie zawodowe zawdzięczam pracy w renomowanych kancelariach prawnych, prokuraturze oraz w działach prawnych dużych przedsiębiorstw.

http://ewelinaplaza.pl/wp-content/uploads/2017/10/cropped-adwokatura_polska_logo.jpg

Możesz mi zaufać!

Do każdej sprawy podchodzę z największym zaangażowaniem, starannością, dokładnością i sumiennością. Aktywnie poszukuję najlepszych rozwiązań dla moich klientów. Dzięki temu, zaufało mi już wielu klientów. Dołącz do nich już dziś.

DOŚWIADCZENIEAdwokat z powołania

Jestem absolwentką Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Tytuł zawodowy adwokata uzyskałam po ukończeniu aplikacji adwokackiej organizowanej przez Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu.

Pierwsze doświadczenia prawnicze zdobyłam już na studiach podczas praktyk odbytych w Prokuraturze Rejonowej dla Wrocławia – Fabrycznej. W trakcie aplikacji adwokackiej pracowałam w jednej z wrocławskich Kancelarii Adwokackich, gdzie zdobyłam doświadczenie w pracy adwokata.

Po ukończeniu studiów, przez niespełna 2 lata pracowałam w Prokuraturze Rejonowej w Kłodzku. W 2016 roku założyłam własną kancelarię.

Porady prawne na terenie całego kraju

Bądźmy w kontakcie

Kancelaria Adwokacka adw. Ewelina Plaza

Leona Powolnego 2/7, 45-078 Opole
+48 601 514 440
adwokat.plaza@gmail.com

Wykonanie: Ladon Design.